top of page

O mně

 O agentuře

   

   Jmenuji se Lucie Pokorná a svatby byly, jsou a budou vždy mou vášní.

 

Můj příběh se svatbami se začal psát na jaře roku 2017, kdy jsem jako maminka na rodičovské dovolené s půlročním synkem hledala pravidelný přivýdělek. Přes přítelkyni bratrance jsem se dostala jako pomocná síla na jedno svatební místo u Frýdku-Místku. Začínala jsem jako číšnice, postupně mi byly přidávány další a další úkoly: výzdoba svatební tabule i celého místa obřadu/hostiny, komunikace s nastávajícími i dodavateli, vítání svatebních hostů, celodenní servis novomanželům.

 

S každou další svatební dvojicí má vášeň a odhodlání splnit jejich svatební sen sílily. Nejdojemnější okamžiky pro mě byly, když maminku vedl tatínkovi k oltáři jejich společný syn, a když mi se slzami v očích děkovali babičky, dědečkové, nevěsta se ženichem za to, že jsem tam pro ně v jejich den byla právě já.

Právě díky těmto okamžikům je mým posláním učinit Váš svatební den nezapomenutelným, ale hlavně bezstarostným a do posledního detailu vyšperkovaným - jednoduše dokonalým. :-) A proto sleduji poslední trendy, jsem otevřená jakýmkoliv nápadům a vymýšlím a hledám pro Vás exkluzivní dodavatele. Také jsem absolvovala 5.2.2020 kurz Svatební Koordinátor pod vedením úžasné pražské  svatební koordinátorky Kateřiny Fields a stala jsem se certifikovanou svatební koordinátorkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.1.2021 pak kurz Zahraniční svatby opět pod taktovkou Wedding Fields Academy.

 

Badge_Certifikovaný_Svatební_koordiná
plaketka Mezinárodní Svatby (1).png

Svatba jako sen je agenturou dostupnou pro všechny, veškeré služby jsou dostupné ve dvou variantách - Economy a Deluxe.

Economy - stanovíme si rozpočet a do toho se jednoduše vejdeme - dekorace, občerstvení, svatební šaty, oblek, fotograf, kapela, DJ, dort,... - to vše se dá sehnat kvalitně od menších dodavatelů a přesto za dostupnou cenu.

Deluxe - luxusní varianta. Heslo: nic není nemožné!

Podmínkou je však kontaktovat nás s dostatečným předstihem, nejlépe rok před svatbou, abychom si pojistili, že dodavatelé budou mít Váš termín volný.

Proto, když už jste zavítali na tyto stránky, v záložce Kontaktujte mě můžete zaslat jakýkoliv dotaz, nebo si rovnou zarezervovat osobní schůzku.

bottom of page